Polski Związek Wędkarski

Zaproszenie na Biwak Wędkarsko - Harcerski " Przygoda z wędką"

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z wędką podczas Biwaku Wędkarsko-Harcerskiego "Przygoda z Wędką"! Organizowany przez Okręgową Komisję Młodzieży oraz Okręg PZW w Kaliszu, biwak odbędzie się w terminie 6-9 czerwca 2024 roku na stanicy wędkarskiej koła PZW WSK Kalisz w Murowańcu.

Podczas biwaku czekają nas fantastyczne atrakcje: wędkowanie nad malowniczym jeziorem Murowaniec, ognisko, harcerskie zabawy oraz wiele innych niespodzianek!

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych wędkarzy i miłośników przyrody do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury, ucząc się jednocześnie sztuki wędkarskiej.

Zgłoszenia do dnia 29 maja 2024r. na adres e-mail: pzwkalisz@onet.pl z dopiskiem w tytule BIWAK.

📅 Termin: 6-9 czerwca 2024 r.

Miejsce: Stanica wędkarska koła PZW WSK Kalisz, Murowaniec

Dołącz do naszej wędkarsko-harcerskiej rodziny i przeżyj niezapomnianą "Przygodę z Wędką"!

Pliki do pobrania